Świeca Sojowa SUN

Świeca Sojowa SUN

42,50 

Ostatnie sztuki. Kup teraz!

Zapachowe świece sojowe EMHO

Świeca Sojowa MOON z drewnianym knotem w szklanym słoiku z nakrętką. EMHO

Wypróbuj również

Świeca Sojowa MOON

42,50 

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe EMHO w słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe

39,90 

Świeca Sojowa Mango Mandarynka EMHO w szklanym słoiku z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Mango Mandarynka

40,09 

Świeca Sojowa Pomarańcza Bergamotka EMHO w szklanym słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Pomarańcza Bergamotka

39,90 

Hand Made
Polski produkt
produkt rzemieślniczy

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Świeca Sojowa SUN

Świeca Sojowa SUN z drewnianym knotem to prawdziwie luksusowy, upajający perfumeryjny zapach słonecznych letnich wieczorów.  A także  relaksujące zmysłowe wrażenia związane ze spalaniem naturalnego wosku sojowego i bukowego knota. Płomień takiej świecy jest zazwyczaj równomierny i długotrwały. Towarzyszy mu także delikatne trzaskanie, do złudzenia przypominające trzask ognia w kominku! To – bez wątpienia – niesamowite doświadczenie idealne na przedłużenie letnich wieczorów.

W słońcu utkane aromaty

 SUN – to nie tylko świece. To przede wszystkim podróż do wyjątkowej krainy, gdzie słońce tuli każdy zakątek, a powietrze nasycone jest zachwycającym bukietem zapachów.

Bursztyn i kardamon – korzenne ujęcie słońca

Na początku odkryj wyjątkowość bursztynu. To właśnie on, swoją słodką, głęboką esencję splata z odrobiną pikantnego wyrafinowania kardamonu.  Ten aromatyczny mariaż właśnie stanowi początek zapachowej podróży, w której każdy krok jest intrygujący i pełen niespodzianek. Mieniący się bursztyn, cenny skarb natury, szczególnie budzi wyobraźnię swoją bursztynową, słodko-żywiczną nutą. A w magicznym połączeniu z orzeźwiającym, korzennym kardamonem, przenosi nas w miejsce, gdzie słońce jest wieczne i nigdy nie zachodzi.

Owocowy urok pomarańczy i cytryny

W kolejnym kroku delikatność cytrusów wprowadza świeżość i lekkość, przenikając przez intensywniejsze aromaty i wprowadzając element czystej, żywiołowej energii. Świeżość pomarańczy oraz cytryn wprowadzają nas w przestrzeń pełną lekkości i słonecznej aurze, pozwalając zanurzyć się w wyjątkowym, orzeźwiającym klimacie.

Egzotyczna podróż z jaśminem i kaszmirem

Następnie, przez ścieżkę kuszącej woni jaśminu, z jego słodkim, formalnym akcentem, prowadzi nas ku głębi orientalnej wytworności kaszmiru. Jaśmin, symbol kobiecości i tajemniczości, uwydatnia swoją obecność, by po chwili otworzyć przestrzeń na głębokość i miękkość kaszmiru, co w rezultacie, wywołuje uczucie przytulnej elegancji.

Cedr i bergamotka – drzewna świeżość

Zanurz się w bogatym, drzewnym aromacie cedru, który błyskawicznie przenosi nas do lasów, gdzie ziemia jest nasycona słońcem, a powietrze jest pełne przyjemnej, drzewnej woni. Delikatność bergamotki nadaje lekkości, wprowadzając nieco cytrusowej świeżości, która przełamuje i jednocześnie podkreśla głębię cedrowego aromatu.

Zakończenie w objęciach piżma

Kulminacja tego zapachowego doświadczenia niesie ulgę i spokój, dzięki głębokiej, ciepłej bazie piżma, które wprowadza nas w przestrzeń komfortu i bezpieczeństwa. Piżmo, o wielowymiarowej, ciepłej i uwodzicielskiej osobowości, zamyka kompozycję, zostawiając nas w przyjemnej, spokojnej aurze.

SUN – świeca, która jest obietnicą

Świeca sojowa SUN jest obietnicą podróży – nie tylko przez różnorodność zapachów, ale też przez momenty spędzone pod słońcem, czy to realnym, czy tym wykreowanym przez nasze zmysły i wspomnienia. To zaproszenie, aby zatrzymać się, oddać relaksowi i pozwolić sobie na chwilę, gdzie my – i słońce – jesteśmy jednością.

Podstawowe informacje o produkcie:

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy

Całkowity czas palenia: 25 h

Waga zalewu: ok. 98 gram

Całkowita waga produktu: ok. 230 gram

Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm

EKO knot: drewno bukowe

Rekomendowany maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

Składniki

100% wosk sojowy