Świeca Sojowa MOON

Świeca Sojowa MOON

42,50 

Na stanie

Zapachowe świece sojowe EMHO

Świeca Sojowa Winogrono emho w słoiku z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Winogrono

39,90 

Świeca Sojowa Pomarańcza Bergamotka EMHO w szklanym słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Pomarańcza Bergamotka

39,90 

Świeca Sojowa Mango Mandarynka EMHO w szklanym słoiku z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Mango Mandarynka

40,09 

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe EMHO w słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe

39,90 

Polski produkt
produkt rzemieślniczy

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Świeca Sojowa MOON

Świeca sojowa MOON z drewnianym knotem to wyjątkowa propozycja wśród świec sojowych. Jest unikatowym połączeniem perfumeryjnego zapachu opartego na subtelnych nutach cytrusów oraz czerwonego pieprzu oraz długotrwałego, równomiernego płomienia z drewnianego bukowego knota. Co więcej spalaniu towarzyszy również delikatne trzaskanie, przypominające odgłosy płonącego drewna w kominku.

Nocne opowieści tajemniczej świecy

Zanurz się w głębokości kosmicznej nocy, gdzie księżyc z gracją świeci najjaśniej, otulając cię ciepłym, hipnotyzującym blaskiem. Świeca sojowa o zapachu Moon to esencja nocnej ekspedycji, gdzie zmysły są kierowane przez delikatne, jednak zdecydowanie złożone nuty aromatyczne. Łączą one owocową limonkę, pomarańczę i mandarynkę z subtelnie pikantnymi akcentami czerwonego pieprzu i gałki muszkatołowej.

Śladami księżycowej ekspresji

Odkrywanie świecy „Moon” to podróż poprzez różnorodność doświadczeń. Owoce cytrusowe wprowadzają aurę pełną lekkości i świeżości, natomiast ostrość czerwonego pieprzu dodaje tej kompozycji nieoczekiwanego, ale przyjemnego twistu. Złamane bursztynem, piżmem i gałką muszkatołową nuty, wprowadzają ziemski, głęboki rezonans, który ugruntowuje całą kompozycję, dodając jej głębi oraz tajemniczości.

Spotkanie z luksusem natury

Wykorzystanie wosku sojowego to przede wszystkim szacunek do naturalnej prostoty i wysokiej jakości. Słynący ze swoich ekologicznych wartości, wosk sojowy paląc się, nie wydziela szkodliwych substancji. Sprawia to, oczywiście, że momenty spędzone przy świetle tej świecy są nie tylko magiczne, ale również zdrowe i bezpieczne dla każdej przestrzeni.

Świece jako droga do innej rzeczywistości

Dzięki harmonijnemu zestawieniu składników, świeca Moon oferuje unikatowe doświadczenie, które przenosi w wyjątkową podróż, bez konieczności ruszania się z miejsca. Czy to moment relaksu po długim dniu, czy też intymne wieczory spędzone w dobrym towarzystwie, obecność tego zapachu tworzy aurę, która stanowi drogę do nieco innej, bardziej mistycznej rzeczywistości.

Szlachetność zawarta w prezencie

Nieważne, czy to prezent na urodziny, rocznicę czy inne wyjątkowe okazje – podarunek w postaci świecy „Moon” jest zawsze eleganckim i przemyślanym wyborem. Kuszące, złożone nuty zapachowe stają się luksusowym, ale jednocześnie uniwersalnym prezentem, który zdobi każdą przestrzeń, jednocześnie będąc pięknym i funkcjonalnym elementem wystroju wnętrz.

Wyjątkowość świecy Moon nie leży jedynie w jej zapachu, ale także w doświadczeniu, jakie dostarcza. Przekraczając granice zwykłej świecy, Moon to wejście w świat, gdzie zmysły są prowadzone na kosmiczną wędrówkę, odkrywając nieznane zakątki wszechświata.

Podstawowe informacje o produkcie:

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy
Całkowity czas palenia: 25 h
Waga zalewu: ok. 98 gram
Całkowita waga produktu: ok. 230 gram
Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm
EKO knot: drewno bukowe
Rekomendowany maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

Składniki

100 % wosk sojowy