Przejdź do treści

O nas

W Pole Na Stole wierzymy, że naturalne produkty są dla każdego!


Jesteśmy młodym, szybko rozwijającym się sklepem internetowym dla wszystkich, którzy tak jak my, uwielbiają naturalne, pełno wartościowe produkty, często od bardzo małych producentów. Jesteśmy pasjonatami naturalnych smaków, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy od dziś może z nami odkrywać wspaniałe naturalne produkty.

Przyglądamy się uważnie etykietom oferowanych produktów, dając Ci gwarancję, że wszystko co znajdziesz jest naturalne, często ręcznie wyrabiane, a to pozwala na utrzymanie najwyższej jakości i smaku. Dzięki temu znajdziesz u nas wiele produktów, których możesz spróbować już dziś, nie poświęcając wiele czasu na ich szukanie.

Kochamy jeść naturalnie i zdrowo. Dlatego dbamy o to, by produkty, które u nas znajdziesz takie były. Wszystkie produkty sami spróbowaliśmy i jemy na co dzień, co daje Ci gwarancję, że żaden produkt nie znalazł się tu przypadkowo.

Oprócz jedzenia, uwielbiamy sport, dlatego możesz nas spotkać jadących na rowerze, biegnących, na squashu, basenie czy crossfit’cie. Często bywamy na targach z jedzeniem, niekiedy jako wystawcy, bo chcemy by naturalne produkty były dostępne dla każdego!

Dlaczego cały czas czytasz ten tekst, skoro zamiast tego możesz zamawiać już teraz?

Pole Na Stole