Przejdź do treści

O nas

W Pole Na Stole wierzymy, że zdrowa żywność i naturalne produkty są dla każdego!


Jesteśmy szybko rozwijającym się sklepem internetowym ze zdrową żywnością. Produkty oferujemy wszystkim, którzy uwielbiają naturalne, pełnowartościowe jedzenie. Staramy się, by większość naszych produktów pochodziła od polskich, lokalnych producentów. Jesteśmy pasjonatami naturalnych smaków, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy może z nami odkrywać wspaniałą, ekologiczną żywność. Wyszukujemy artykuły, które przygotowywane są według starych, tradycyjnych receptur.

Przyglądamy się uważnie etykietom oferowanych produktów, dając Ci gwarancję, że wszystko to, co znajdziesz w Polenastole.pl jest dobre, często ręcznie wyrabiane, a to pozwala na utrzymanie najwyższej jakości i smaku żywności. W naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. żywność ekologiczną, zdrowe przekąski, produkty wegańskie, a także bezglutenowe. Wszystkiego sami spróbowaliśmy i jemy na co dzień, co daje Ci gwarancję, że żaden produkt nie znalazł się tu przypadkowo. Często bywamy na targach z jedzeniem, by cały czas poszerzać listę wyjątkowych smaków w naszym sklepie!

Dlaczego cały czas czytasz ten tekst, skoro zamiast tego możesz już teraz dokonać zakupów zdrowej żywności w naszym sklepie internetowym oraz cieszyć się smakiem naturalnych i ekologicznych produktów?

Zapraszamy!

Pole Na Stole

Zadzwoń:

+48 693 518 632

Napisz:

kontakt@polenastole.pl