Świeca Sojowa Świeży i Miękki

Świeca Sojowa Świeży i Miękki

39,90 

Ostatnie sztuki. Kup teraz!

Zapachowe świece sojowe EMHO

Świeca Sojowa Zielona Herbata z Nutą Cytryny EMHO w szklanym słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Zielona Herbata z Nutą Cytryny

39,90 

Świeca Sojowa Winogrono emho w słoiku z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Winogrono

39,90 

Świeca Sojowa Mango Mandarynka EMHO w szklanym słoiku z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Mango Mandarynka

40,09 

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe EMHO w słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe

39,90 

Hand Made
Polski produkt
produkt rzemieślniczy

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Świeca Sojowa Świeży i Miękki

Świeca Sojowa Świeży i Miękki to niezwykle komfortowa propozycja zapachowa. W rzeczy samej, nazwa mówi wszystko. Niemal wszyscy dobrze odbierają zapach świeżego, miękkiego prania. Kojarzy się on ze spokojem, bezpieczeństwem i czystością. Kompozycja „Świeży i Miękki” opiera się na lnianych akordach zapachowych w połączeniu z nutami kwiatowymi. Są to głównie fiołek, frezja i lawenda. Obecne są również tony owocowe: dzika malina, grapefruit, truskawka i cytryna. A także dopełniające drzewne akcenty sandałowca, sosny i cedru.  A cała ta aromatyczna struktura została postawiona na fundamencie zapachu piżma.

Oddech świeżości we własnym domu

Zapach świeżego prania – ulotny, lecz tak pamiętny. Wiąże się z czystością, świeżością oraz poczuciem komfortu i domowego ciepła. W świecie, gdzie codzienność często przesiąknięta jest różnorodnością aromatów, jedna świeca ma zdolność przeniesienia do momentów pełnych prostoty i spokoju. Aromat świeżego prania emanujący z delikatnego płomienia staje się niemym świadkiem wspomnień utkanych z prostych, codziennych chwil, przynosząc ulgę i spokój umysłu.

Skarb ekologicznego wyboru

Wybranie świecy sojowej to decyzja, która odzwierciedla szacunek do środowiska naturalnego i troskę o jakość powietrza wewnątrz domu. Soja, jako naturalne i odnawialne źródło, sprawia, że świeca pali się dłużej i czystej, nie wydzielając przy tym szkodliwych substancji. Subtelny, chociaż wyrazisty aromat nie jest przytłaczający, a jednocześnie zaskakująco długo utrzymuje się w powietrzu, kreując przyjemną atmosferę w pomieszczeniu.

Estetyka i funkcjonalność ręcznie wykonanej świecy

Wiedza, że przedmiot był ręcznie robiony, nadaje mu unikatowego charakteru i autentyczności, które są dzisiaj niezmiernie cenione. Ta świeca nie jest wyjątkiem. Niezobowiązujący, a zarazem wyrafinowany design czyni ją doskonałym elementem dekoracyjnym, który subtelnie podkreśla charakter każdego wnętrza. Sąsiedztwo płomienia i doskonałej jakości wosku sojowego sprawia, że każde zapalenie staje się momentem czystej radości i ukojenia.

Prezent, który jest więcej niż przedmiotem

Świeca o zapachu świeżego prania może stać się wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby. Nie tylko dlatego, że jest przedmiotem użytkowym, ale także przez to, co symbolizuje – troskę, ciepło i chwilę wytchnienia w zgiełku codzienności. Jest to rodzaj podarunku, który bez słów mówi: „Zadbaj o siebie, znajdź chwilę spokoju”. Starannie dobrany aromat i opakowanie zwiastują uważność i troskę, której doświadcza obdarowywany.

Każda ze świec jest nie tylko źródłem pięknego światła i przyjemnego zapachu, ale również symbolizuje pewien rodzaj ucieczki od codziennego zgiełku, stanowiąc tym samym zaproszenie do chwili relaksu i refleksji. Urok tkwi tu w możliwości przywoływania tak cenionych, chociaż często niedostrzeganych momentów życia, co czyni świecę narzędziem kreowania wyjątkowej atmosfery w domu.

Podstawowe informacje o produkcie:

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy
Całkowity czas palenia: 25 h
Waga zalewu: ok. 98 gram
Całkowita waga produktu: ok. 230 gram
Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm
EKO knot: bawełniany, niebielony, bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),
Rekomendowany maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

Składniki

100 % wosk sojowy