Przejdź do treści

Zestawy prezentowe

Prezenty! Stwórz własną paczkę z dostępnych produktów lub wybierz gotowy zestaw. Prezenty! wybierz gotowy zestaw prezentowy lub stwórz własny!

Wybierz jeden z gotowych zestawów, albo...

Zobacz wszystkie zestawy ›

... skomponuj zestaw samodzielnie

Jeśli wolisz wybrać produkty samodzielnie kliknij na przycisk poniżej, żeby w kilku prostych krokach przygotować swój idealny zestaw prezentowy.

  1. Kliknij na przycisk - Skomponuj własny prezent
  2. Wybierz produkty, które Cię interesują spośród naszych najsmaczniejszych i najbardziej popularnych produktów
  3. Wybierz opakowanie ozdobne, które Ci się najbardziej podoba i napisz, które produkty mam do niego spakować
  4. W koszyku znajdziesz wybrane przez siebie produkty oraz opakowania. Sprawdź, czy wszystko się zgadza i zamów, a w ciągu kilku dni odbierz gotowe zestawy w paczkomacie lub od kuriera

Skomponuj własny prezent

Zestawy prezentowe dla firm

Chciałbyś obdarować większą liczbę osób? Szukasz prezentów dla swoich pracowników lub partnerów biznesowych? Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś pracodawcą, który chce obdarować swoich pracowników, lub chciałbyś podziękować swoich partnerom wysyłając im zdrowy i pyszny upominek. Przygotujemy dla Ciebie dedykowaną ofertę uwzgledniającą Twoje potrzeby biznesowe. Udzielimy Ci profesjonalnej porady, pomożemy wybrać produkty i zorganizować logistykę.

Infolinie są czynne w godz. 9:00-17:00 w dni robocze.
Wyślij zapytanie

Szukasz wyjątkowych zdrowych prezentów?

Pole Na Stole pomaga od lat odnaleźć się naszym klientom w świecie zdrowych produktów rzemieślniczych, eko i bio. Wiemy też, że wielu z Was szuka oryginalnych pomysłów na nietypowy zdrowy podarunek. Nasze propozycje zdrowych zestawów prezentowych wychodzą na przeciw tym oczekiwaniom. W naszych zestawach prezentowych znajdziecie produkty od lokalnych dostawców, których produkty są wysokiej jakości. pyszne i o prostych składach, które wybraliśmy spośród ponad tysiąca produktów dostępnych na naszej stronie. My ze swojej strony zadbamy o to, żeby prezenty trafiły do Was jak najszybciej, a używane przez nas opakowania i zabezpieczenia miały możliwie jak najmniejszy wpływ na środowisko. Zależy nam nam tym byście mogli obdarować swoich bliskich, współpracowników, czy partnerów biznesowych czymś wyjątkowym i cieszymy się, że możemy Wam w tym pomóc.

Oprócz gotowych zestawów dajemy Wam również możliwość samodzielnego skomponowania zestawu w kilku prostych krokach. Wybraliśmy dla Was najlepiej sprzedające się produkty rzemieślnicze, eko i bio, które można znaleźć w naszym sklepie, ale oczywiście w Waszym zamówieniu mogą się znaleźć produkty z całej oferty naszego sklepu. Możecie wybrać produkty ze wszystkich kategorii lub wybranych – decyzja należy do Was. Wiemy jak ważna dla Was jest też możliwość personalizacji prezentu, dlatego ciągle pracujemy na dodawaniem nowych opcji zainspirowanych Waszymi pomysłami. Dajcie nam znać w uwagach do zamówienia jeśli macie jakieś prośby. Zrobimy co w naszej mocy, żeby je jak najlepiej spełnić.

Jeśli potrzebujecie większej liczby zestawów prezentowych (powyżej 10) to skontaktujcie się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo prezenty@polenastole.pl lub zadzwońcie pod +48 507 042 736. Przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę uwzgledniającą Wasze preferencje produktowe oraz potrzeby logistyczne. Udzielimy Wam profesjonalnej porady jakie produkty najlepiej sprawdzą się jako podarunek dla partnera biznesowego lub współpracownika. Mamy wieloletnie doświadczenia w obsłudze dużych zamówień B2B i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem. Oczywiście zachęcamy też klientów indywidualnych  z licznym gronem przyjaciół i dużą rodziną do bezpośredniego kontaktu z nami 🙂