Ocet Jabłkowy 330ml

Ocet Jabłkowy 330ml

11,99 

Na stanie

Bez glutenu
Bez konserwantów
Polski produkt

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Ocet Jabłkowy Le Papu

Ocet Jabłkowy jest wynikiem naturalnej fermentacji jabłek lub soku jabłkowego na skutek współdziałania drożdży i bakterii octowych. Charakteryzuje się bogatym składem korzystnych dla  ludzkiego organizmu substancji odżywczych. W tym m.in.: antyoksydanty (np.: katechina, tanina, beta-karoten), bakterie probiotyczne, witaminy (z grupy B i wit C) oraz mikro – i makroelementy (potas, magnez, żelazo, wapń, sód i fosfor)

Ocet Jabłkowy z le Papu jest niezastąpiony w codziennej diecie. Ponieważ wpływa korzystnie na regulację poziomu cukru we krwi, może być wartościowym składnikiem diety cukrzyków. Wspomaga również proces odchudzania i poprawia stan skóry i włosów. Jego zastosowania są szerokie od kulinarnych, poprzez kosmetyczna aż po ekologiczne sprzątanie.

Z całą pewnością warto mieć go w domu.

Le Papu

Le Papu to rodzinna firma wykorzystująca w swoich recepturach wyłącznie naturalne składniki. Wytwarza wyłącznie przetwory wegańskie i bez glutenu. Dzięki różnorodności oferowanych produktów każdy znajdzie swój ulubiony smak.

Sposób przechowywania:

Butelkę można przechowywać na półce w temperaturze pokojowej przez 6 miesięcy od daty produkcji. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.

Składniki

jabłka, woda, cukier trzcinowy