Miód Spadziowy 140g Gospodarstwo Pasieczne Łysoń

Miód Spadziowy 140g Gospodarstwo Pasieczne Łysoń

19,99 

Na stanie

Produkt polski
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Miód uważany za najlepszy i najbardziej szlachetny ze wszystkich miodów. Jedyny miód, który nie powstaje z nektaru kwiatowego.

Wedle wielu badań posiada w swym skaldzie największą liczbę składników odżywczych oraz makro i mikro elementów. Nazywany miodem królewskim – miód spadziowy to prawdziwa gratka dla miodowych smakoszy, a także wszystkich tych, którzy chcą zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Używany jest coraz częściej w przypadku zdrowotnej profilaktyki i troski o naturalną odporność organizmu. Przeznaczony dla najmłodszych, jak również dla seniorów oraz osób w wieku produkcyjnym.

 

Charakterystyka produktu: miód spadziowy charakteryzuje się odcieniem ciemniejszego złota.

Kraj pochodzenia: Polska

Główne zalety produktu:

  • doskonale sprawdza się w momencie kiedy Twój organizm narażony jest na brak witamin i duży wysiłek fizyczny
  • miód spadziowy Pasieki Łysoń wytwarzany jest na bazie naturalnych składników bez użycia ulepszaczy ani bez użycia sztucznych wspomagaczy
  • miody Gospodarstwa Pasiecznego Łysoń są produktami wytwarzanymi w Polsce

Opakowanie i przechowywanie: miód spadziowy rozlewamy do szklanych słoiczków i należy przechowywać go w ciemnym i suchym miejscu, masa netto 0,14 kg

Sposób przyrządzenia: miód spadziowy doskonale nadaje się do różnego rodzaju ciast i polew cukierniczych, w pełni oddaje słodycz i aromat wzbogacając każdą potrawę kulinarną oraz deserową, połączony z przyprawami i czekoladą może stanowić doskonały dodatek do lodów lub świeżych owoców

Skład: miód spadziowy 100%

Informacje dla alergików: miód jest naturalnym produktem pochodzącym od pszczół. Osoby z alergią powinny być ostrożne przy jego spożywaniu.

 

Gospodarstwo Pasieczne Łysoń:

Sprzedawane przez nas miody pochodzą z najczystszych rejonów Polski, głównie z regionu Beskidu Małego. Dowodem uznania jakości tych produktów są liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty.

Gospodarstwo Pasieczne Łysoń to rodzinna firma oparta na wieloletniej tradycji w branży pszczelarskiej. W rezultacie wieloletnich doświadczeń, a także w wyniku pasji i chęci promowania naturalnych produktów, Gospodarstwo Pasieczne Łysoń tworzy wyroby wysokiej jakości z zachowaniem najwyższych standardów.

Długoletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej pozwoliło w pełni wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce oraz w grupie wyrobów cukierniczych „zdrowych przekąsek” wykazujących potencjał prozdrowotny, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.

Wszystkie produkty sygnowane logo ŁYSOŃ wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez dodatków sztucznych konserwantów.

Zarówno firma Łysoń, jak i jej produkty, otrzymały wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, do których należą między innymi:

Certyfikaty „DOCEŃ POLSKIE” za najwyższej jakości naturalne polskie miody z regionu Beskid Małego, także w kategorii TOP PRODUKT (maksymalna ocena ekspertów z dziedziny żywności).

Nominacja w konkursie AGRO POLSKA – dla najlepszych firm z branży rolno-spożywczej w województwie małopolskim.

„Drzewko życia” – prestiżowa nagroda za wysokiej jakości miody oraz produkty pszczele podczas katowickich targów.

Nagroda „Za smak i elegancję” otrzymana przez nas podczas Ogólnopolskich Targów Pszczelarskich w Koninie. Każdego roku uczestniczymy w Jarmarkach Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych organizowanych na Rynku Głównym w Krakowie

Składniki

miód spadziowy 100%