Orzechy Włoskie z Miodem 120g Twist Off

Orzechy Włoskie z Miodem 120g Twist Off

16,79 

Na stanie

Produkt polski

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Orzechy Włoskie z Miodem 120g Twist Off Gospodarstwo Pasieczne Łysoń

Orzechy włoskie z miodem wielokwiatowym z Pasieki Łysoń to prawdziwy hit. Do wytworzenia produktu użyto tylko naturalnych składników. Słoik zawiera orzechy włoskie (około 31%) zanurzone w miodzie wielokwiatowym. Orzechy włoskie zawierają kwasy wielonienasycone omega-3 i omega-6 oraz dużo pożądanego błonnika. Dopełnieniem smakowym i zdrowotnym jest miód wielokwiatowy, znany z bogactwa minerałów. Obie główne składowe słoiczka doskonale się uzupełniają zarówno smakowo jak i we wpływie na organizm człowieka.

Opakowanie i przechowywanie: produkt umieszczany w opakowaniu szklanym, miód należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Skład: miód wielokwiatowy, orzechy włoskie (31%)

Informacje dla alergików:

Produkt zawiera orzechy, które mogą wywoływać alergie. Osoby z alergią na orzechy lub produkty pochodzenia pszczelego powinny zachować ostrożność.

 

Gospodarstwo Pasieczne Łysoń:

Sprzedawane przez nas miody pochodzą z najczystszych rejonów Polski, głównie z regionu Beskidu Małego. Dowodem uznania jakości tych produktów są liczne nagrody, wyróżnienia i certyfikaty.

Gospodarstwo Pasieczne Łysoń to rodzinna firma oparta na wieloletniej tradycji w branży pszczelarskiej. W rezultacie wieloletnich doświadczeń, a także w wyniku pasji i chęci promowania naturalnych produktów, Gospodarstwo Pasieczne Łysoń tworzy wyroby wysokiej jakości z zachowaniem najwyższych standardów.

Długoletnie doświadczenie w branży pszczelarskiej pozwoliło w pełni wykorzystać dobroczynne działanie produktów pszczelich w kosmetyce oraz w grupie wyrobów cukierniczych „zdrowych przekąsek” wykazujących potencjał prozdrowotny, korzystnie wpływających na nasze zdrowie.

Wszystkie produkty sygnowane logo ŁYSOŃ wytwarzane są według tradycyjnych receptur, bez dodatków sztucznych konserwantów.

Zarówno firma Łysoń, jak i jej produkty, otrzymały wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, do których należą między innymi:

Certyfikaty „DOCEŃ POLSKIE” za najwyższej jakości naturalne polskie miody z regionu Beskid Małego, także w kategorii TOP PRODUKT (maksymalna ocena ekspertów z dziedziny żywności).

Nominacja w konkursie AGRO POLSKA – dla najlepszych firm z branży rolno-spożywczej w województwie małopolskim.

„Drzewko życia” – prestiżowa nagroda za wysokiej jakości miody oraz produkty pszczele podczas katowickich targów.

Nagroda „Za smak i elegancję” otrzymana przez nas podczas Ogólnopolskich Targów Pszczelarskich w Koninie. Każdego roku uczestniczymy w Jarmarkach Bożonarodzeniowych i Wielkanocnych organizowanych na Rynku Głównym w Krakowie

Składniki

miód, ORZECH WŁOSKI (31%)

Wartości Odżywcze

Wartość Odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 1860kJ/444kcal
Tłuszcz 20g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,3g
Węglowodany 59g
w tym cukry 54g
Błonnik 25g
Białko 5,7g
Sól 0,01g