Świeca Sojowa Merry Christmas

Świeca Sojowa Merry Christmas

39,90 

Na stanie

Zapachowe świece sojowe EMHO

Świeca Sojowa Słodki Piernik EMHO w słoiku z ciemnego szkła z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Słodki Piernik

39,90 

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe EMHO w słoiku z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Ciasto Czekoladowe

39,90 

Świeca Sojowa Marcepan EMHO w słoiku z ciemnego szkła z nakrętką

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Marcepan

39,90 

Świeca Sojowa Kawa Cynamon EMHO Luksusowa aromatyczna celebra w ciemnym szkle. 100 ml słoik z nakrętką.

Wypróbuj również

Świeca Sojowa Kawa Cynamon

39,90 

Hand Made
Polski produkt
produkt rzemieślniczy

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Zamów w ciągu
, a paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj.

Opis Produktu

Świeca Sojowa Merry Christmas

Świeca Sojowa Merry Christmas inspirowana jest tym magicznym, rodzinnym czasem, kiedy skupiamy się na bliskich. Zaś świat zewnętrzny traci na znaczeniu. To prawdziwie otulające połączenie aromatów soczystych jabłek oraz niepowtarzalnego świątecznego zapachu cynamonu, goździków i anyżu. W efekcie powstaje atmosfera wypełniona ciepłem, zapachem świeżo upieczonych domowych ciast oraz charakterystycznej mieszanki świątecznych przypraw. Jest zarazem łagodna i intensywna, miękka, ciepła i nie przytłacza. Przypomina trochę kojący zapach szarlotki z cynamonem, cukrem pudrem, z nutami anyżu i goździków. Nikt się mu nie oprze!

Zapach, który jest świętem

Świeca sojowa Merry Christmas jest więcej niż zapachem. To uczucie – obietnica ciepłych, bezcennych chwil, które definiują magię świąt Bożego Narodzenia. Kiedy pochłania Cię aromat, który jednocześnie jest bogaty i subtelny, rozumiesz, że każdy element tej kompozycji zapachowej został starannie dobrany, aby wywołać jedno, uniwersalne uczucie – domowe ciepło świąt.

Czerwone wino – głębokość i tajemniczość

Zanurz się w pierwszej warstwie zapachu, gdzie głębokość czerwonego wina delikatnie owija zmysły, prowadząc przez bogactwo ciemnych owoców i subtelnych nut wanilii. To wstęp do święta, który przyciąga i prowadzi dalej, wprowadzając w świat, gdzie każdy moment jest celebracją.

Pomarańcza i goździki – przytulność z nutą egzotyki

Następnie, owocowa, lekko kwaśna świeżość pomarańczy. To właśnie ona sprawia, że kompozycja staje się pełniejsza, bardziej dynamiczna, by nagle otulić zmysły korzenną, wyrazistą nutą goździków. Ta dwuelementowa symfonia jest jak świąteczny kominek – jednocześnie orzeźwiająca i niezmiernie przytulna.

Cynamon i jabłko – domowe wspomnienia

Potem pojawia się cynamon, z jego słodko-korzenną obietnicą, która jest tak nieodłączna od świąt. Przeplatając się z soczystością i lekko kwaśną nutą jabłka, przypominając o tradycyjnych, domowych wypiekach i radości ze wspólnego spędzania czasu.

Piżmo – spokojny finał w komforcie

Na zakończenie, piżmo ściska wszystkie wcześniejsze nuty w delikatnym, ciepłym uścisku, oferując wygodę i uczucie bezpieczeństwa.  Równocześnie dodając odrobinę elegancji i subtelnego luksusu do całej kompozycji. To jakość, która przypomina o spokoju świąt i głębokim komforcie rodzinnej atmosfery.

Świeca, która jest uczuciem

Merry Christmas to nie tylko świeca, to kapsuła czasu, którą można odpalić w każdej chwili, przenosząc się w świat, gdzie obecność jest najcenniejszym prezentem. Za to zapach jest mostem do tych najbardziej ulubionych wspomnień. To powrót do domu, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. To ciepło, które można podarować sobie i innym, nawet gdy święta miną.

Podstawowe informacje o produkcie:

Naturalny surowiec: 100 % wosk sojowy
Całkowity czas palenia: 25 h
Waga zalewu: ok. 98 gram
Całkowita waga produktu: ok. 230 gram
Wymiary świecy: 65 x 60 x 60 mm
EKO knot: bawełniany, niebielony, bez rdzenia i szkodliwych dodatków (nie kopci),
Rekomendowany maksymalny czas palenia bez przerwy: 3 godziny

Składniki

100 % wosk sojowy