Płatki Róży W Cukrze 240 g - Różana Rozkosz
Najbliższa wysyłka już za:

Płatki Róży W Cukrze 240 g – Różana Rozkosz

Bezglutenowe
Dodaj opinię
Producent:

Ucierana róża z cukrem to smak i zapach z dzieciństwa. Drożdżówki z różą, naleśniki z różą, ciasta z różą, herbata z różą i obowiązkowo nie może zabraknąć jej do wypieków Świątecznych. Aromatyczna, słodka, perfekcyjna, jedyna w swoim rodzaju dostępna tylko w Ogródku Dziadunia. Teraz w nowym wcieleniu. Delikatne jak aksamit płatki róż z odrobiną słodyczy, skroplone sokiem z soczystych cytryn – po prostu Różana Rozkosz!Składniki: cukier, płatki róży (30%), sok z cytryny.Przykłady zastosowania:Do herbaty i ciepłych napojów – przygotować ulubiony napój, odczekać chwilę do ostudzenia, dodać łyżeczkę różanej rozkoszy.Do domowych wypieków – posmarować pieczywo odrobiną różanej rozkoszy (np. kromkę chleba czy rogalik). Idealna również jako nadzienie do tradycyjnych pączków.Do ciast i deserów – przygotować ulubiony deser lub ciasto, np. piernik i przełożyć go różaną rozkoszą.Wartość odżywcza produktu: Wartość energetyczna – 1173 kJ/276 kcal; Węglowodany – 69 g (w tym cukry – 69 g); Tłuszcze – 0 g; Sól – 0 g.

Rozmiar:
240 g

13,99 

Na stanie

Opis:

Płatki Róży W Cukrze – Różana Rozkosz od Ogródek Dziadunia.

Ucierana róża zcukrem to smak i zapach z dzieciństwa. Drożdżówki z różą, naleśniki zróżą, ciasta z różą, herbata z różą i obowiązkowo nie może zabraknąć jejdo wypieków Świątecznych. Aromatyczna, słodka, perfekcyjna, jedyna w swoim rodzaju. Teraz w nowym wcieleniu. Delikatne jak aksamitpłatki róż z odrobiną słodyczy, skroplone sokiem z soczystych cytryn – poprostu Różana Rozkosz!

Składniki: cukier,płatki róży (30%), sok z cytryny.

Przykłady zastosowania:

Do herbaty i ciepłych napojów – przygotować ulubionynapój, odczekać chwilę do ostudzenia, dodać łyżeczkę różanej rozkoszy.

Do domowych wypieków – posmarować pieczywo odrobinąróżanej rozkoszy (np. kromkę chleba czy rogalik). Idealna również jakonadzienie do tradycyjnych pączków.

Do ciast i deserów –przygotować ulubiony deser lub ciasto, np. piernik i przełożyć go różanąrozkoszą.

Wartośćodżywcza produktu: Wartość energetyczna – 1173 kJ/276kcal; Węglowodany – 69 g (w tym cukry – 69 g);  Tłuszcze – 0 g; Sól – 0 g.