Pisanka z Czekolady Ciemnej z Truskawkami i Ananasem 100g

Pisanka z Czekolady Ciemnej z Truskawkami i Ananasem 100g

14,99 

Brak w magazynie

Polski produkt

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Pisanka z Czekolady Ciemnej z Truskawkami i Ananasem

Pisanka z Czekolady Ciemnej z Truskawkami i Ananasem to zachwycające połączenie intensywnie kakaowej ciemnej czekolady z dojrzałymi truskawkami i słodkim, aromatycznym ananasem.

Kolorowe pisanki czekoladowe z dodatkiem owoców liofilizowanych to idealny pomysł na obdarowanie najbliższych w Święta Wielkanocne.

Chocolate Bush

Tę markę tworzy zespół młodych ludzi, których połączyła miłość do czekolady oraz chęć stworzenia ekologicznych produktów łączących w sobie smak prawdziwej czekolady i naturalnych dodatków.
Swoją renomę opierają na jakości ziarna kakaowego. Starannie selekcjonują składniki i sprowadzają wyłącznie te najwyższej jakości z różnych zakątków świata.
Proces produkcji czekolady odbywa się w kameralnej pracowni. Na próżno szukać tam przemysłowego sprzętu i długiej linii produkcyjnej. Wyroby czekoladowe formowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany.

Składniki

Składniki: czekolada ciemna (miazga kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator: lecytyna sojowa,ekstrakt waniliowy) owoce liofilizowane w zmiennych proporcjach (truskawka, ananas).
Masa kakaowa: min 70%

Informacja dla alergików: może zawierać mleko, orzechy, nie zawiera glutenu.