Mini Pisanka Czekolada Mleczna Wiśnia i Kiwi 20g

Mini Pisanka Czekolada Mleczna Wiśnia i Kiwi 20g

6,49 

Brak w magazynie

Polski produkt

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Mini Pisanka Czekolada Mleczna Wiśnia i Kiwi

Mini Pisanka Czekolada Mleczna Wiśnia i Kiwi to smakowite połączenie aksamitnie łagodnej mlecznej czekolady o zrównoważonym smaku z lekko kwaskowatymi wiśniami oraz orzeźwiającym kiwi.

Kolorowe mini pisanki czekoladowe z dodatkiem owoców liofilizowanych to idealny pomysł na obdarowanie najbliższych w Święta Wielkanocne. 20 g słodyczy dla najbliższych.

Chocolate Bush

Tę markę tworzy zespół młodych ludzi, których połączyła miłość do czekolady oraz chęć stworzenia ekologicznych produktów łączących w sobie smak prawdziwej czekolady i naturalnych dodatków.
Swoją renomę opierają na  jakości ziarna kakaowego. Starannie selekcjonują składniki i sprowadzają wyłącznie te najwyższej jakości z różnych zakątków świata.
Proces produkcji czekolady odbywa się w kameralnej pracowni. Na próżno szukać tam przemysłowego sprzętu i długiej linii produkcyjnej. Wyroby czekoladowe formowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany.

Składniki

Składniki: czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny wanilia Bourbon), owoce liofilizowane: (wiśnie, kiwi).
Masa kakaowa min. 33%.

Informacja dla alergików: zawiera mleko, soję, może zawierać orzechy.