Jagoda kamczacka 115%, 225G
Najbliższa wysyłka już za:

Jagoda kamczacka 115%, 225G

Smarowidła i pieczywo
Dodaj opinię
Producent:
EAN:
5906395437337

14,50 

Na stanie

Opis:

Jagoda kamczacka to owoc, którego właściwości lecznicze od wieków są doceniane w medycynie ludowej północnej Rosji, Chin oraz Japonii. W Polsce jagoda kamczacka jest coraz częstściej stosowana. Jagoda kamczacka jest skarbnicą antyoksydantów, dzięki czemu może znaleźć zastosowanie jako środek chroniący m.in. przed cukrzycą i chorobami układu krążenia.

Konfitura z jagody kamczackiej od NATJUN to owoce  dodatkiem skoncentrowanego soku jabłkowego 400%. Konfiturę dodawaj do herbaty, ciast i deserów lub jako dodatek do kanapek lub potraw z mięs.

Owoce pochodzą z ekologicznie czystych rejonów Wielkopolski – z okolic Międzychodu.

Producent kontrolujekaż dy element procesu tworzenia swoich produktów, począwszy od wyboru plantacji, sprawdzeniu jakości surowców, a skończywszy na umiejętnej pasteryzacji, tak aby zatrzymać w produkcie maksimum zdrowotnych właściwości owoców i smaku. Produkt jest zupełnie wyjątkowy, przygotowany z pasją do jakości i smaku.

Składniki: owoce jagody kamczackiej (115g jagód zużyto na 100g produktu), koncentrat soku jabłkowego. Pasteryzowany. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Przechowywanie: po otwarciu przechowywać w lodówce.

Najlepiej spożyć przed końcem: podane na wieczku.

Przykładowy sposób użycia: do kubka z herbatą dodaj 1/2 łyżeczki Jagody.