Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • Herbata Ekspresowa Zielona Thai Nguyen
  • Herbata Ekspresowa Zielona Thai Nguyen
  • Herbata Ekspresowa Zielona Thai Nguyen
  • Herbata Ekspresowa Zielona Thai Nguyen

Herbata Ekspresowa Zielona Thai Nguyen

Cena:

7.49 PLN

ilość:

Dostawca:

Opis:

Czy herbata w torebkach (ekspresowa) jest gorszej jakości niż herbata liściasta? Nasza Herbata Zielona Thai Nguyen z całą pewnością dorównuje jakością wysokogatunkowej herbacie liściastej, bo jest z niej uzyskiwana przez odpowiednie pokruszenie suszu bezpośrednio przed zapakowaniem w torebki. Odpowiednio zaparzona daje złocisty napar o nietuzinkowym smaku, będącym zaskakujacym połączeniem aromatów herbat chińskich i japońskich. Oto czym kusi ta herbata. Naszym zdaniem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną skorzystać ze zdrowotnej mocy zielonej herbaty, a nie odpowiada im typowy dla nich goryczkowy posmak.

Sposób zaparzania: do filiżanki lub lekko podgrzanego czajniczka włożyć saszetkę herbaty i zalać 200-250 ml wody o temperaturze około 75-80 'C. Taką temperaturę uzyskasz odstawiając wodę po zagotowaniu na 10 minut. Parzyć przez 3 minuty.

Skład: wysokogatunkowa herbata zielona

Kraj pochodzenia: Wietnam

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się ten produkt na stanie (Twój email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie do tego).