Baton Owocowy Ziomki Banan i Nerkowiec 32g

Baton Owocowy Ziomki Banan i Nerkowiec 32g

3,76 

Brak w magazynie

Bez dodatku cukru
Produkt polski
Wegańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 150 zł.

Opis Produktu

Dobra Kaloria Baton Ziomki Banan & Nerkowce to wysokiej jakości produkt, który stanowi opcję na przekąskę. Od innych batonów wyróżnia się tym, że ma naturalny skład, bez dodatku cukru, syropu glukozowo – fruktozowego i oleju palmowego. Powstał na bazie orzechów nerkowca, daktyli, rodzynek, chrupek komosowych i banana.

Dobra Kaloria Baton Ziomki Banan & Nerkowce to jeden z produktów z serii „Ziomki”. Została ona stworzona specjalne dla najmłodszych, którzy są miłośnikami słodyczy. Jej celem jest pokazanie, że słodka przekąska może być jednocześnie zdrowa, mieć czysty skład i nie dostarczać dużej ilości cukru.

Baton od Dobrej Kalorii stanowi źródło naturalnego błonnika. Jest to element ściany komórkowej roślin. Dla człowieka ma ogromne znaczenie, mimo że nie jest przez niego trawiony. Włókna pokarmowe korzystnie oddziałują na jelita. Wspomagają ich perystaltykę oraz pomagają unormować regularność wypróżnień. Dzięki temu zapobiegają zaparciom i zaleganiu treści pokarmowej w przewodzie pokarmowym 1.

Baton z serii Ziomki stanowi pożywną przekąskę, która doskonale sprawdzi się jako słodki przerywnik podczas spaceru, w szkole, pracy czy podróży. Ma niewielki rozmiar, więc bez problemu zmieści się w każdej torbie czy plecaku.

Podsumowując, Dobra Kaloria Baton Ziomki Banan & Nerkowce to wysokiej klasy przekąska, która powstała na bazie naturalnych składników. Nie zawiera dodatku cukru, syropu glukozowo – fruktozowego oraz oleju palowego. Jego zaletą jest pyszny smak banana.

Składniki

orzechy nerkowca (33 %), pasta daktylowa, rodzynki, banany suszone (10 %), orzechy nerkowca prażone (5 %), chrupki komosowe (komosa ryżowa, błonnik z cykorii), naturalny aromat.