Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • Żurawina w Miodzie
  • Żurawina w Miodzie

Żurawina w Miodzie

Cena:

15.99 PLN

Dostawca:

O nie! Twój produkt jest tymczasowo wyprzedany

Jeżeli chcesz, żebyśmy poinformowali Cię, gdy wróci ten produkt na stan, daj nam znać, a My najszybciej jak tylko potrafimy poinformujemy Cię o tym (nie będziemy nic więcej do Ciebie wysyłać)

Opis:

Żurawina w miodzie od Pana Krzysztofa z gospodarstwa pasiecznego Pasieka Dębowa. Lekko kwaskowa żurawina doskonale harmonizuje z pełną słodyczą miodu. Wyśmienite do herbaty, lodów, musli, deserów i ... mięsa. 

Żurawina posiada zdolność obniżania ciśnienia krwi, co stawia ją w pierwszym rzędzie produktów polecanych dla osób cierpiących na zbyt wysokie ciśnienie. Jej owoce zawierają witaminy A i C, B1, B2, B6, a także sole mineralne, kwasy organiczne, (zwłaszcza kwas askorbinowy i cytrynowy, które działają przeciwgorączkowo i wzmacniają odporność organizmu). Owoc żurawiny zawierają również pektyny, garbniki i antocyjany. Posiadają silne działanie aseptyczne, wynikające z obecności kwasu benzoesowego. Ponieważ żurawiny zawierają wiele cennych składników dla zdrowia człowieka jest zaliczana do roślin leczniczych. Żurawina oprócz działania wzmacniającego, ułatwia trawienie, reguluje pracę jelit i pobudza czynności trzustki, co jest szczególnie istotne dla osób chorych na cukrzycę.

Żurawina w miodzie posiada nie tylko właściwości lecznicze, ale doskonale wygląda i idealnie nadaje się na prezent. Walory lecznicze sprawiają natomiast, iż dobrze jest włączyć ja na stałe do swego menu.

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się ten produkt na stanie (Twój email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie do tego).