Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

VitaSnacks

VitaSnacks

VitaSnacks to zdrowe, ekologiczne a przede wszystkim wyjątkowo smaczne, przekąski wytwarzane w Andaluzji (Hiszpania) przez Natural Crunch, światowego lidera i pioniera w produkcji suszonych chipsów z owoców i warzyw. W procesie produkcji Natural Crunch wykorzystuje nowatorską opatentowaną metodę szybkiego suszenia w niskiej temperaturze. W wyniku tego powstają pyszne chipsy RAW z unikalną chrupiącą konsystencją i intensywnym smakiem, zawierające mnóstwo antyoksydantów. Nigdy jeszcze zdrowe jedzenie nie smakowało tak dobrze!

Do produkcji VitaSnack, Natural Crunch używa jedynie certyfikowanych ekologicznych, wyselekcjonowanych, najwyższej jakości sezonowych owoców i warzyw. To, co czyni te produkty wyjątkowymi to fakt, że do ich wytwarzania  nie stosuje liofilizacji (suszenia poprzez zamrażanie w niskich temperaturach), nie poddaje się smażeniu, nie używa się dodatków chemicznych, tłuszczu, oleju, soli, kwasku cytrynowego, czy też cukru.

Ponadto VitaSnack zachowują naturalne przeciwutleniacze, takie jak witamina C, likopen i polifenole obecne choćby w chipsach z papryki, pomidora, truskawki, czy też jabłka.

VitaSnack to produkty mające szerokie zastosowanie. Same w sobie są idealną przekąską, oprócz tego stanowią doskonałe połączenie z kanapkami, sałatkami, deserami, jogurtami, lodami, czy też koktajlami.

Brak produktów w zestawie