Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

Ogródek Dziadunia

Ogródek Dziadunia

Transrol, producent przetworów marki Ogródek Dziadunia, to rodzinna firma z bogatą tradycją przetwórstwa warzyw i owoców. Ma swoją siedzibę w malowniczej miejscowości Wąsosz Dolny, 2 km od brzegu Warty. Istnieje od 1991 r. Opiera swoje produkty o tradycyjne receptury naszych babć i dziadków, korzystając tylko i wyłącznie z naturalnych produktów od sprawdzonych dostawców, z najczystszych regionów Polski. Woda używana do ich produkcji pochodzi z życiodajnych źródeł Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

W zaprawach i przetworach z Ogródka Dziadunia nie ma konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Produkty poddawane są ścisłej kontroli na każdym etapie produkcji oraz badane są w laboratorium zakładowym i okresowo w laboratoriach zewnętrznych akredytowanych. Są smaczne, zdrowe i spełniają wszelkie wymogi prawne.

Produkty z Ogródka Dziadunia to prawdziwe receptury od serca. Transrol należy do Fundacji Firmy Rodzinne oraz Fundacji Polskie Produkty Rolne i z dumą umieszcza na swoich etykietach logotypy obu fundacji, podkreślając rodzinny charakter działalności, polskie pochodzenie przetworów, a także ich wysoką jakość. Kapusta kiszona z grzybami leśnymi, sok jabłkowy oraz ogórki konserwowe z Ogródka Dziadunia uhonorowane zostały certyfikatem Top produktu w programie „Doceń polskie”, przetwory owocowe certyfikatem „Złota Jaskółka” dla Mistrza Rolnictwa i Przetwórstwa.