Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

Made By My Mum

Made By My Mum

Made By My Mum – to świeża, kreatywna, rodzinna, podkarpacka marka oferująca luksusowe przetwory owocowe. Przyświeca im, jak sami mówią, filozofia „Handmade with love” – bo kiedy przygotowujesz dla kogoś posiłek, obdarowujesz miłością.

Kasia-córka (młoda, mocno temperamentna krew, twierdzą, że po babci) oraz Ania-mama, czyli mózg & serce. Kochają wyszukane smaki, zwierzęta, nowe, inspirujące miejsca, w szczególności kipiącą miłością, pyszną Italię i przede wszystkim siebie! Czerpią z 20-letniej pracy z owocami (w tym taty/ męża, który całe życie zajmuje się handlem owocami), z doświadczenia w poznawaniu ich cech, niuansów i kaprysów.

Ich przetwory są w 100% naturalne, całkowicie pozbawione barwników, aromatów, konserwantów. Ilość dodanego cukru zredukowana jest do minimum lub wyeliminowana całkowicie. Słodycz pochodzi z dobrze wyselekcjonowanych, dojrzałych owoców. Każdy słoiczek to ręczna manufaktura. Do żelowania Made By My Mum używają agar. Dlaczego? Bo jest całkowicie naturalny (pochodzenia roślinnego), nie zmienia smaku, zapachu, jest odpowiedni dla wegan i osób uczulonych na gluten i do tego jest zdrowy i bezkaloryczny.

Konfitury Made By My Mum możesz zjeść je na wiele sposobów: łyżką prosto ze słoika (i tak bywa w większości przypadków), w naleśnikach, na gofrach, tostach, pieczywie, dodać do jogurtów, budyniów, owsianki, lodów, herbaty lub wody gazowanej, do serów pleśniowych, mięsa lub według własnej inwencji twórczej.

Brak produktów w zestawie