Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

Dobry Squat

Dobry Squat

Dobry Squat powstał z połączenia pasji do sportu oraz zdrowego odżywiania – jest to pomysł na produkcję naturalnych batonów, niezawierających konserwantów, cukru, laktozy i glutenu. Batony są robione ze starannie dobranych zdrowych składników. Wszystkie receptury Dobry Squat zostały stworzone i przetestowane przez nich samych.

Batony mogą różnić się wielkością i wyglądem ponieważ są ręcznie przygotowywane. Jednak nigdy nie dostaniecie mniej niż obiecane jest na opakowaniu. Batony są idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o linie oraz na diecie eliminacyjnej, ponieważ nie zawierają laktozy, cukru, a prawie wszystkie nie zawierają glutenu.

Mogą być używane około treningowo, a także zastąpić posiłek w ciągu dnia. Batony można wykorzystywać przed treningiem w celu dostarczenia energii oraz w trakcie długich wysiłków, aby zapobiec katabolizmowi mięśni. Batona można zjeść także po treningu, aby odbudować zużyty glikogen oraz uzupełnić braki minerałów, które zostały utracone z potem podczas treningu. Dobre dla biegaczy, trenujących na siłowni, wspinaczy, czy crossfiterów.

Brak produktów w zestawie