Żurawina w Miodzie

Żurawina w Miodzie

Waga:
200g

17,99 

Na stanie

Miody
(1 opinia klienta) Dodaj opinię
Producent:
Bez dodatku cukru
Bez glutenu
Bez laktozy
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis produktu

Żurawina w miodzie od Pana Krzysztofa z gospodarstwa pasiecznego Pasieka Dębowa. Lekko kwaskowa żurawina doskonale harmonizuje z pełną słodyczą miodu. Wyśmienite do herbaty, lodów, musli, deserów i … mięsa.

Żurawina posiada zdolność obniżania ciśnienia krwi, co stawia ją w pierwszym rzędzie produktów polecanych dla osób cierpiących na zbyt wysokie ciśnienie. Jej owoce zawierają witaminy A i C, B1, B2, B6, a także sole mineralne, kwasy organiczne, (zwłaszcza kwas askorbinowy i cytrynowy, które działają przeciwgorączkowo i wzmacniają odporność organizmu). Owoc żurawiny zawierają również pektyny, garbniki i antocyjany. Posiadają silne działanie aseptyczne, wynikające z obecności kwasu benzoesowego. Ponieważ żurawiny zawierają wiele cennych składników dla zdrowia człowieka jest zaliczana do roślin leczniczych. Żurawina oprócz działania wzmacniającego, ułatwia trawienie, reguluje pracę jelit i pobudza czynności trzustki, co jest szczególnie istotne dla osób chorych na cukrzycę.

Żurawina w miodzie posiada nie tylko właściwości lecznicze, ale doskonale wygląda i idealnie nadaje się na prezent. Walory lecznicze sprawiają natomiast, iż dobrze jest włączyć ja na stałe do swego menu.