Ziele skrzypu - herbata ziołowa 50g
Najbliższa wysyłka już za:

Ziele skrzypu – herbata ziołowa 50g

Bez Dodatku Cukru
Dodaj opinię
Producent:

Ziele skrzypu – herbata ziołowa (50g) Equisetum L.Według literatury zielarskiej skrzyp wpływa korzystnie na skórę, włosy i paznokcie. Jest silnym przeciwutleniaczem, składnikiem kości oraz niweluje cellulit. Działa moczopędnie i wspomagająco w infekcjach dróg moczowych i kamicy nerkowej. Sposób użycia: 1 łyżkę ziela skrzypu zalać szklanką zimnej wody, doprowadzić do wrzenia i gotować pod przykryciem przez 10 minut, odcedzić. Pić 3 razy dziennie po 1 szklance ciepłego naparu. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia, niedrożność dróg moczowych, obrzęk spowodowany niewydolnością serca lub nerek.Skład: Suszone ziele skrzypu Equisetum L.Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Rozmiar:
50 g

4,99 

Brak w magazynie

Opis:

Ziele skrzypu – herbata ziołowa (50g) Equisetum L. Według literaturyzielarskiej skrzyp wpływa korzystnie na skórę, włosy i paznokcie. Jest silnymprzeciwutleniaczem, składnikiem kości oraz niweluje cellulit. Działamoczopędnie i wspomagająco w infekcjach dróg moczowych i kamicy nerkowej.

Sposób użycia: 1 łyżkę ziela skrzypu zalać szklanką zimnej wody,doprowadzić do wrzenia i gotować pod przykryciem przez 10 minut, odcedzić. Pić3 razy dziennie po 1 szklance ciepłego naparu.

Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia, niedrożność dróg moczowych,obrzęk spowodowany niewydolnością serca lub nerek.

Skład: Suszone ziele skrzypu Equisetum L.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.