Pyłek pszczeli 180g

Pyłek pszczeli 180g

23,99 

Brak w magazynie

Bez dodatku cukru
Bez glutenu
Bez laktozy
Wegańskie
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Zamów w ciągu
, a paczkę wyślemy jeszcze dzisiaj.

Opis produktu

Pyłek pszczeli jest bardzo cennym źródłem składników odżywczych. Pomocny gdy odczuwasz zmęczenie , senność lub chroniczny brak sił i witalności. Przy takich objawach pyłek pszczeli może pomóc bardzo szybko. Zaleca się przyjmować produkt 3 razy dziennie około pół godziny przed posiłkiem. Pyłek należy rozmieszać z miodem, mlekiem lub wodą, a następnie dokładnie przeżuwać przed połknięciem by zwiększyć przyswajanie.

Zbieraniem pyłku zajmują się pszczoły zbieraczki. Młode pszczoły następnie wzbogacają go liną i miodem, rozdrabniają i ubijają. Ubity pyłek w komórkach zasklepia się miodem i woskiem. W zasklepionej komórce plastra następuje fermentacja beztlenowa, w wyniku której wytwarzany jest konserwujący pyłek kwiatowy kwas L-mlekowy.

Pyłek kwiatowy jest źródłem witamin, takich jak A, B1, B2, B3, E, C, B6, PP, P, D, H, B12, kwas foliowy, inozytol, biotynę, kwas pantotenowy, kwercetynę.

Firma Krupiec jest znana i ceniona za swoje produkty miodowe. Wywodzi się z rodzinnej wielopokoleniowej pasieki małopolskiej. Celem firmy jest dostarczać Państwu zawsze produkty o najwyższej jakości.