Pyłek pszczeli 180g

Pyłek pszczeli 180g

23,99 

Brak w magazynie

Bez dodatku cukru
Bez glutenu
Bez laktozy
Wegańskie
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis produktu

Pyłek pszczeli jest bardzo cennym źródłem składników odżywczych. Pomocny gdy odczuwasz zmęczenie , senność lub chroniczny brak sił i witalności. Przy takich objawach pyłek pszczeli może pomóc bardzo szybko. Zaleca się przyjmować produkt 3 razy dziennie około pół godziny przed posiłkiem. Pyłek należy rozmieszać z miodem, mlekiem lub wodą, a następnie dokładnie przeżuwać przed połknięciem by zwiększyć przyswajanie.

Zbieraniem pyłku zajmują się pszczoły zbieraczki. Młode pszczoły następnie wzbogacają go liną i miodem, rozdrabniają i ubijają. Ubity pyłek w komórkach zasklepia się miodem i woskiem. W zasklepionej komórce plastra następuje fermentacja beztlenowa, w wyniku której wytwarzany jest konserwujący pyłek kwiatowy kwas L-mlekowy.

Pyłek kwiatowy jest źródłem witamin, takich jak A, B1, B2, B3, E, C, B6, PP, P, D, H, B12, kwas foliowy, inozytol, biotynę, kwas pantotenowy, kwercetynę.

Firma Krupiec jest znana i ceniona za swoje produkty miodowe. Wywodzi się z rodzinnej wielopokoleniowej pasieki małopolskiej. Celem firmy jest dostarczać Państwu zawsze produkty o najwyższej jakości.