Alpro napój kokosowy z dodatkiem ryżu 1l
Najbliższa wysyłka już za:

Alpro napój kokosowy z dodatkiem ryżu 1l

Bezglutenowe
Dodaj opinię
Producent:

10,99 

Brak w magazynie

Opis:

Alpro napój kokosowy z dodatkiem ryżu to napój w 100% pochodzenia roślinnego, odznaczający się kremową konsystencją i delikatnym kokosowo‑ryżowym smakiem. Jest niskokaloryczny – zawiera tylko 20 kcal w 100 ml. na szklankę). Wartość energetyczna wynosi 85 kJ w 100 ml (0,85kj/10 ml). Został wzbogacony o cenne witaminy B2 (ryboflawinę), B12 i D2, a także wapń. To produkt bez laktozy i bez glutenu. Nie zawiera substancji konserwujących i sztucznych barwników.

Smaczny i pożywny napój Alpro kokosowy z dodatkiem ryżu może być znakomitym elementem dobrze zbilansowanej diety. Z uwagi na brak w składzie laktozy i glutenu jest odpowiedni dla osób, którym zależy na wykluczeniu z diety tych składników. Polecany również wegetarianom.

Napój Alpro kokosowy z dodatkiem ryżu jest pożywny i doskonale smakuje sam, jak również z dodatkiem Musli, Crunchy i Granoli Sante; jest znakomitą bazą do lekkich koktajli.

Produkty Alpro nie zawierają soi modyfikowanej genetycznie. 

SKŁADNIKI: Woda, mleko kokosowe (5,3%) (krem kokosowy, woda), ryż (3,3%), fosforan triwapniowy, stabilizatory (karagen, guma guar, guma ksantanowa), sól morska, witaminy* (B12, D2), aromaty.

Może zawierać śladowe ilości migdałów i orzechów laskowych.