Miód kremowany z mango 400g

Miód kremowany z mango 400g

21,99 

Ostatnie sztuki. Kup teraz!

Miody
(1 opinia klienta) Dodaj opinię
Producent:
Bez dodatku cukru
Bez glutenu
Bez laktozy
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis produktu

Miód kremowany z mango. Masa netto 400g.

Gdy królowa Anglii zapytała jaki jest najlepszy owoc świata usłyszała- mango! Tropikalne Indie, zielona dżungla, słońce rozproszone na listowiu, kipiące życiem lasy deszczowe… Chmary motyli, tygrysy, słonie, istna menażeria. Wśród nieprzeliczonych gatunków roślin, storczyków, lian, olbrzymich drzew można znaleąć królową,  perłę wśród tego co daje natura- mango! Żywiczna słodycz tego skarbu jest jedyna w swoim rodzaju. Ten delikates łączy się z naszym miodem, pełnym aromatów polskich kwiatów, pracy pszczół, miłości ludzi. Splatają się, wzajemnie przenikają i tworzą nową jakość, coś czego nie mają rodzące mango Indie, nie zna królowa Anglii, ani nikt kto tego nie spróbował- miód i mango!

Doskonały do herbaty, świetnie pasuje do lodów, zwłaszcza owocowych. Idealny na kanapki z białego pieczywa, świeżej bułki, czy zwyczajnie łyżeczka i bez niczego! Zwłaszcza pasuje do andrutów, koktajli owocowych, mleka, idealny do gofrów płatków kukurydzianych, musli.

pierwsza sekunda degustacji- nie czujesz nic, następnie wkracza nieco kwaśna nuta żywiczna, przepleciona słodyczą, która jednak nie dominuje. Mango wzrasta, przechodzi ku tyłowi ust, uderza do nosa… Smak rozwija się majestatycznie, równo i sięga tak wysoko, że  jeszcze chwilkę wcześniej nie spodziewałeś się tego. Tak jak wzrasta, tak również smak opada- równo, majestatycznie, niczym przechodząca, potężna fala oceaniczna. Wygasa wolno, pozostając długo na języku, podniebieniu. Owoce cytrusowe z żywicznym posmakiem, o wyraąniej dominancie smaku typowego mango.