Miód kremowany z czekoladą i pomarańczą 400g

Miód kremowany z czekoladą i pomarańczą 400g

22,99 

Na stanie

Bez dodatku cukru
Bez glutenu
Bez laktozy
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis produktu

Miód kremowany z czekoladą i pomarańczą. Masa netto 400g.

Czarne kakao, o mocnym smaku, połączone z aromatyczną pomarańczą, to zestawienia godne królów. Całość spięte słodyczą naszego miodu, razem tworzą istne cudo dla podniebienia. Pierwsza wchodzi pomarańcza, przebija się przed resztą towarzystwa, niczym niecierpliwa dama, wprost krzycy swym aromatem. Tuż za nią czekoladowa kontra, uspokajająca pierwsze wzburzenie. Wraz z nią, aczkolwiek niepostrzeżenie pojawia się na podniebieniu słodycz miodu. I sam już nie wiesz co jest wspanialsze w tym doznaniu! Cóż zrobić?! Wyjścia nie ma, trzeba skosztować ponownie!

Mocny smak pomarańczy z czekoladą. Klasyka smaku. Doskonały do wszystkich rodzajów pieczywa. Pasuje zarówno na bułkę, chleb, czy bagietkę. Można go również używać do wszystkich rodzajów ciemnego, czy nawet czarnego chleba. Wyraąny smak świetnie nadaje się do lodów, nabiału, a nawet żółtego sera- bardzo ciekawa i oryginalna kompozycja. Może stanowić  dodatek do różnych deserów, ciastek, czy jako zmieniacz smaku przy degustacji białych, słodkich i pół słodkich win. Ciekawie komponuje się z winami pół wytrawnymi czy nawet wytrawnymi- raczej białymi. To może być dla nie jednej osoby naprawdę interesujące odkrycie.

Pierwsze co czujemy to zapach pomarańczy. Również pomarańcza wchodzi jako pierwsza, szybciutko rośnie i gdy dochodzi do szczytu pojawia się czekolada. Na chwilkę przejmuje dominację, ale pomarańcza nie ustępuje i razem zmierzają ku finiszowi. Spadek doznań następuje powoli, by w końcówce zostać zdominowany ponownie przez pomarańczę. Wyraąna, cytrusowa nuta długo utrzymuje się na tylnej części języka, jeszcze długo, długo po degustacji.