Mini Pisanka Czekolada Ciemna z Żurawiną 20g

Mini Pisanka Czekolada Ciemna z Żurawiną 20g

4,99 

Ostatnie sztuki. Kup teraz!

Polski produkt

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis Produktu

Mini Pisanka Czekolada Ciemna z Żurawiną

Mini Pisanka Czekolada Ciemna z Żurawiną to zachwycające połączenie intensywnej ciemnej czekolady z soczyście wytrawną żurawiną.

Kolorowe mini pisanki czekoladowe z dodatkiem owoców liofilizowanych to idealny pomysł na obdarowanie najbliższych w Święta Wielkanocne. 20 g słodyczy dla najbliższych.

Chocolate Bush 

Tę markę tworzy zespół młodych ludzi, których połączyła miłość do czekolady oraz chęć stworzenia ekologicznych produktów łączących w sobie smak prawdziwej czekolady i naturalnych dodatków.
Swoją renomę opierają na  jakości ziarna kakaowego. Starannie selekcjonują składniki i sprowadzają wyłącznie te najwyższej jakości z różnych zakątków świata.
Proces produkcji czekolady odbywa się w kameralnej pracowni. Na próżno szukać tam przemysłowego sprzętu i długiej linii produkcyjnej. Wyroby czekoladowe formowane są ręcznie w niewielkich ilościach, dzięki czemu każdy produkt jest wyjątkowy i zawsze dopracowany.

Składniki

Składniki: czekolada gorzka (miazga kakaowa cukier, kakao o zredukowanej zawartości tłuszczu emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny wanilia Bourbon), liofilizowane owoce żurawiny.
Masa kakaowa min. 70%.

Informacja dla alergików: zawiera soję, może zawierać orzechy i mleko.