Melatonina 3mg 120 tabletek

Melatonina 3mg 120 tabletek

24,99 

Brak w magazynie

Bez dodatku cukru
Wegańskie
Wegetariańskie

Dostawa

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł.

Opis Produktu

Melatonina to suplement diety polecany osobom mającym problemy z zasypianiem bądź podróżującym ze zmianą strefy czasowej. Pomaga on załagodzić odczucie przeskoku czasowego oraz ułatwia zasypianie. Dodatkowo melatonina wydłuża czas snu i poprawia jego jakość, dzięki czemu rano czujemy się wypoczęci.

Melatonina jest naturalnie występującym w organizmie człowieka hormonem, który odpowiada za pracę i regulację tzw. zegara biologicznego. Jego produkcja zwiększa się pod wieczór, w warunkach ciemności. Niedobór tego hormonu skutkuje problemami z zasypianiem oraz bezsennością.

 

Zalecana dzienna porcja do spożycia: Spożyć 1 tabletkę, popijając wodą. Stosować godzinę przed snem. Nie zaleca się stosować w ciągu dnia.

Uwaga! Nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych oraz obsługiwać urządzeń mechanicznych ponieważ melatonina powoduje senność i spadek koncentracji.

Przeciwwskazania: Dzieci oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią nie powinny zażywać preparatu bez konsultacji z lekarzem. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Składniki

Celuloza (mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca), maltodekstroza (substancja wypełniająca), fosforan wapnia (stabilizator), sole magnezowe kwasów tłuszczowych (nośnik), dwutlenek krzemu (substancja przeciwbryląca), melatonina (substancja czynna).
Zawartość składników w jednej tabletce (zalecana dzienna porcja): melatonina – 3mg.