Borowik Szlachetny Suszony 25g
Najbliższa wysyłka już za:

Borowik Szlachetny Suszony 25g

Dodatki i Sosy Do Potraw
Oceniony 5.00 na 5 na podstawie 1 oceny klienta
(1 opinia klienta) Dodaj opinię
Producent:

Borowiki od Pana Stefana pochodzą z serca Borów Tucholskich, jednego z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Ze względu na aromatyczny i zwarty miąższ borowiki zalecane są do sporządzania sałatek i suszenia. Sporządza się z nich sosy i zupy grzybowe. Sosy mogą być spożywane zarówno z wszelkiego rodzaju makaronami, ryżem czy kaszą, jak i mogą być dodatkiem do mięs. Borowiki szlachetne dodawane są także do włoskiego risotto.Skład: Borowik szlachetny.Przechowywać w temperaturze otoczenia i wilgotności względnej – do 75%. Produkowany pod stałym nadzorem uprawnionego grzyboznawcy nr 639.

Rozmiar:
25 g

8,99 

Brak w magazynie

Opis:

Borowiki od Pana Stefana pochodzą z serca Borów Tucholskich, jednego z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce. Ze względu na aromatyczny i zwarty miąższ borowiki zalecane są do sporządzania sałatek i suszenia. Sporządza się z nich sosy i zupy grzybowe. Sosy mogą być spożywane zarówno z wszelkiego rodzaju makaronami, ryżem czy kaszą, jak i mogą być dodatkiem do mięs. Borowiki szlachetne dodawane są także do włoskiego risotto.

Skład: Borowik szlachetny.

Przechowywać w temperaturze otoczenia i wilgotności względnej – do 75%. Produkowany pod stałym nadzorem uprawnionego grzyboznawcy nr 639.

Partia ważna do 31.08.2017 r.