Białko z grochu 150 g
Najbliższa wysyłka już za:

Białko z grochu 150 g

Bez Dodatku Cukru
Dodaj opinię
Producent:

29,99 

Brak w magazynie

Opis:

Białko z grochu od niedawna zyskuje na popularności. Zaczyna królować wśród wegan i wegetarian oraz osób z nietolerancją laktozy, ponieważ nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego, a jest równie zdrowe co białko serwatki. Dodatkowo posiada wysokie stężenie argininy, lizyny, fenyloalaniny i aminokwasy rozgałęzione BCAA.

Sięgaj po nie jeśli jesteś sportowcem i chcesz wspierać budowę masy mięśniowej, lub chcesz dodać sobie energii i poprawić samopoczucie.

Ze względu na brak glutenu i laktozy białko z grochu ulega szybkiemu strawieniu i tym samym nawet zaraz po posiłku poczujesz się lekko, a także nie będą Ci grozić wzdęcia.

I jeszcze jedno – szczególnie ważne, jeśli walczysz z nadwagą. Uczucie sytości mija, kiedy żołądek wydziela grelinę (która nam podpowiada, że czas coś przekąsić). Białko z grochu obniża jej poziom, a zatem zmniejsza łaknienie.

Białko z grochu może być stosowane jako zamiennik posiłku niskotłuszczowego lub niskowęglowodanowego, ale także po treningu – w celu zwiększenia masy mięśniowej i jej regeneracji. 30g białka należy dodać do wody, mleka ryżowego bądą dowolnego koktajlu i dokładnie wstrząsnąć.