Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • Kasza Gryczana z Grzybami
  • Kasza Gryczana z Grzybami

Kasza Gryczana z Grzybami

Cena:

6.49 PLN

ilość:

Dostawca:

Opis:

Kasza gryczana ceniona jest od stuleci za swoje walory odżywcze. W połączeniu z grzybami smakuje wyśmienicie. Kasza gryczana często stosowana jest jako dodatek do gorących dań zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich. Z dodatkiem zsiadłego mleka, w upalne dni jest świetnym, sycącym posiłkiem.

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA

Według BABCI: 1. Do garnka wsyp zawartość 1 torebki i pół łyżeczki soli oraz wlej 300 ml wody (1,5 objętości dania). Możesz dodać 1 łyżeczkę masła.  2. Doprowadź do wrzenia, często mieszając.  3. Przykryj szczelnie pokrywką, gotuj 15 minut na minimalnym ogniu. Nie odkrywaj garnka!  4. Zdejmij z ognia, zamieszaj i szczelnie przykryty garnek odstaw w ciepłe miejsce na co najmniej 5 minut. 5. Dopraw do smaku.

Według WNUKA: 1. Do naczynia wsyp zawartość 1 torebki i pół łyżeczki soli oraz wlej 300 ml wody (1,5 objętości dania). Możesz dodać 1 łyżeczkę masła lub oleju. 2. Przykryj szczelnie pokrywką, gotuj 5 minut na pełnej mocy, następnie 15 minut na pół mocy. 

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się ten produkt na stanie (Twój email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie do tego).