Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • Herbata Zielona Zielony Jaśmin
  • Herbata Zielona Zielony Jaśmin
  • Herbata Zielona Zielony Jaśmin
  • Herbata Zielona Zielony Jaśmin

Herbata Zielona Zielony Jaśmin

Cena:

12.99 PLN

ilość:

Dostawca:

Opis:

Herbata zielona Zielony Jaśmin powstał na bazie specjalnie wybranej przez nas chińskiej herbaty Sencha z prowincji Yunnan. Już w V wieku dostrzeżono w Chinach niesamowite właściwości jaśminu i połączono go z zieloną herbatą. Świeżo zebrane kwiaty jaśminu i herbatę zieloną łączy się ze sobą, by aromat jaśminu przedostał się do liści herbaty. W ten sposób otrzymuje się wyborną i prawdziwą herbatę jaśminową. Herbata ta uspokaja, zmniejsza napięcie i relaksuje. Przywraca stan równowagi, kiedy jesteśmy nadmiernie pobudzeni. Pięknie pachnie. Polecana po posiłkach.

Sposób zaparzania: 1 łyżeczkę herbaty na filiżankę lub 2 łyżeczki na szklankę, zalać wodą o temperaturze 70-80 'C . Taką temperaturę uzyskasz odstawiając wodę po zagotowaniu na 10-12 minut. Parzyć przez 3 minuty. Czy wiesz, że tę herbatę możesz zaparzyć ponownie? By uzyskać równie dobry napar jak pierwszy, drugie parzenie powinno trwać 5 minut.

Skład: zielona herbata Sencha, kwiat jaśminu, olejek z kwiatów bergamotki

Kraj pochodzenia: Chiny, prowincja Yunnan

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się ten produkt na stanie (Twój email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie do tego).