Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • sklep »
  • Przepisy
  • » Zobacz kto stoi za pysznymi przepisami w Pole Na Stole?

Zobacz kto stoi za pysznymi przepisami w Pole Na Stole?

Zobaczcie kto stoi za pysznymi przepisami w Pole Na Stole? :) 

Mam na imię Asia. Mój mąż ma na imię Andrzej, syn Karol, córka Tosia. Bardzo cenię sobie tradycję rodzinną, wspólne święta i wspólne posiłki.

Gotuje z mężem, z dziećmi, a czasem jeszcze z moimi trzema siostrami! Potem wspólnie zasiadamy do stołu, cieszymy się smakami i swoim towarzystwem. Mieszkamy w ponad stuletnim domu, w którym nasza rodzina od pokoleń kultywuje naturalne jedzenie. W ogrodzie mamy pełno drzew owocowych, zagon z malinami i poziomkami, rabaty z ziołami, warzywne i pełno innych pyszności. Pamiętam jak w dzieciństwie wybiegałam na bosaka do ogrodu i podjadałam słodkie jeżyny prosto z krzaka. Moje dzieci robią teraz to samo i to czego najbardziej dla nich pragnę to dobre, naturalne jedzenie, dobre nawyki żywieniowe i prosta radość z jedzenia. Na co dzień wzbogacam gotowanie tylko naturalnymi składnikami - dlatego Pole Na Stole jest dla mnie źródłem inspiracji :) 

Wierzę, że dania przyrządzone z miłością i pasją są środkiem do szczęśliwego życia. By zapewnić najlepsze smaki staramy się wybierać tylko najlepsze produkty, od naszych rodzimych producentów. Jakościowe składniki powodują, ze nasze potrawy pięknie pachną, apetycznie wyglądają i bosko smakują.

Autor: app