Zadzwoń: +48 693 518 632

Zaloguj | Rejestracja

  • ​Baton chałwa lniana żurawinowa 40g
  • ​Baton chałwa lniana żurawinowa 40g

​Baton chałwa lniana żurawinowa 40g

Cena:

4.99 PLN

ilość:

Dostawca:

Opis:

Batonik lniany żurawinowy  to niezrównany smak  i niepowtarzalny sposób na zdrowie. Połączenie żurawiny, nieodtłuszczonego siemienia lnianego i orzechów ziemnych- częściowo do schrupania daje nam produkt, który rozpieszcza nasze podniebienie dostarczając wspaniałych wartości odżywczych.  Żurawina jako główny składnik batonika żurawinowego  firmy GJ-Gacjana  obok właściwości leczniczych, takich jak : działanie przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne, ochrona komórek mózgowych przed uszkodzeniami i wielu innych, ma także właściwości odchudzające.  Wspomaga i stymuluje ona przemianę materii,  bierze udział w usuwaniu toksyn z organizmu i tym samym poprawia skuteczność odchudzania.

Po żurawinę powinniśmy sięgnąć przy przeziębieniach, anginie, awitaminozie i przemęczeniu, co w dzisiejszym świecie jest niestety dość powszechnym zjawiskiem. Wyjątkowy skład batonika  przyczyni się do poprawy humoru i naszej witalności. Dla osób aktywnych, dodaje energii.

Wyślij wiadomość gdy produkt pojawi się na stanie

Wybierz swój wariant i podaj adres email, a powiadomimy Cię gdy pojawi się ten produkt na stanie (Twój email będzie wykorzystany tylko i wyłącznie do tego).